معرفی مرکز تخصصی آموزشی و توانبخشی تلاش

ساخت وبلاگ
چکیده : مرکز تلاش با ظرفیت یکصد نفر ارائه کننده خدمات جامع توانبخشی به معلولین جسمی- حرکتی و ذهنی زیر۱۴ سال ... با عنوان : معرفی مرکز تخصصی آموزشی و توانبخشی تلاش بخوانید :
به معلولین جسمی- حرکتی و ذهنی زیر۱۴ سال میباشد و در حال حاضر خدماتی مانند آموزش ویژه – مشاوره خانواده معلولین – کاردرمانی- گفتاردرمانی بازی درمانی – موسیقی درمانی و فعالیتهای درمانی ویژه کودکان را ارائه مینماید.

مرکز تلاش با اولویت دادن به کیفیت خدمات ارائه شده و بکارگیری نیروهای کارشناس و متخصص کارآمد همواره سعی در ایجاد محیطی پویا و خلاق و بهبود خدمات خود و جلب رضایت مددجویان و خانواده های ایشان داشته است.

شما در بازدید خود از سایت حاضر با موارد جذاب و متنوعی برخورد خواهید نمود که ضمن آشنا نمود شما با عملکرد مرکز و ارائه مطالبی در رابطه با توانبخشی و حتی مطالبی متفاوتتر این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا بصورت فعالانه با ما در رابطه با موضوعات مختلف در ارتباط باشید.

تاریخچه

درسال ۱۳۷۷ این مرکز به مدیریت بابک کاشفی مهر دکترای کاردرمانی شروع به فعالیت نموده است ، در سال ۱۳۸۱ در محل ثابت وجدید مسقر گردیده و با اتکا به عملکرد علمی و رویکرد مشتری مداری توانسته است روز به روز توانمندی های علمی ، تجربی و فیزیکی خود را ارتقاء دهد.

فضای موجود

مرکز تلاش در فضایی به مساحت ۳۳۵ متر مربع و با زیر بنای ۳۵۰ متر مربع و ۵ کلاس اختصاصی و اتاقهای بازی و فعالیت درمانی ، روانشناسی و گفتاردرمانی ، سالن کاردرمانی و حرکت درمانی، اتاق مدیریت و سالن پذیرش و مراجعات ، فضای باز بازی و پارک کودک در خدمت کودکان کم توان میباشد.

سندرم آنجلمن...
ما را در سایت سندرم آنجلمن دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 10 دی 1396 ساعت: 5:19